OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zaměřujeme se na především produktovou fotografii, fotografii interiérů a exteriérů a reklamní fotografii. Snímky využíváme při tvorbě tištěných inzerátů, katalogů, letáků, kalendářů, časopisů či knih nebo jako podklad pro elektronické publikování v e-shopech či jiných interaktivních publikacích.  

V našem fotoateliéru pracujeme s profesionálním vybavením pro interiérovou a exteriérovou fotografii na platformě NIKON a mobilními atelierovými zábleskovými přístroji VISATEC. Fotografujeme nejen v našem ateliéru, ale techniku můžeme velmi rychle přemístit i do prostředí, které je pro záměr našich klientů příznivější. Tak vznikají fotografie nejen interiérů či exteriérů, ale například i portrétní fotografie zaměstnanců firem nebo reklamní fotografie.

Samozřejmostí je studiová úprava fotografií – retuš, korekce barev atd. Fotografie jsou dodávány podle přání klienta v digitální podobě na CD nebo jako fotorealistický tisk.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.