OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vizitky

Potřebujete grafické řešení Vašich nových vizitek nebo máte hotový svůj vlastní design a potřebujete rychlý a kvalitní tisk. Můžete si objednat tisk on line, k objednávce přiložíte tiskové PDF vizitek, které chcete vytisknout a do 24 hodin připravíme vizitky k expedici. Pokud máte svůj grafický záměr, ale vizitky nemáte připravené v tiskové kvalitě, upravíme je podle Vašich představ, připravíme pro tisk a vyrobíme. Vizitky tiskneme už od nákladu 50 ks. Pokud objednáte vizitky pro svoji firmu, tak cena tisku odpovídá součtu vyrobených vizitek.

Standardně tiskneme vizitky na křídový 300 nebo 350 gm2 bílý papír s lesklým nebo matným povrchem. Nabízíme samozřejmě i širokou nabídku grafických papírů se strukturovaným povrchem (např. plátno) nebo metalickým či jinak barevně upraveným designem.   

Ceník tisku vizitek na 300g m2 křídu (vč. 21% DPH)

Ceník grafické úpravy vizitek

OBJEDNEJTE SI TISK VIZITEK ON-LINE

Náklad (počet kusů):
Formát:
Jiný formát (šířka x výška v mm):
Gramáž a typ papíru:
Tisk:
Bigování (počet bigů):
Laminování: Ano Ne
Mám hotové tiskové PDF: Ano Ne
Potřebuji zpracovat grafický návrh: Ano Ne
Počet mutací od jednoho vzoru:
Soubor k nahrání

Maximální velikost souboru do 2 MB. Pokud máte soubor větší než 2MB uložte ho na naše FTP nebo zašlete e-mailem na studiojas@studiojas.cz.

Pokud máte více souborů, pošlete soubor jako .ZIP nabo .RAR - tj. zazipujte více souborů do jednoho

Kontaktní osoba:
E-mail* povinná položka:
Telefon:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.