Potiskované materiály

Potiskované materiály:

Bezdřevý ofsetový papír Nenatíraný bezdřevý papír, na povrchu uzavřený. Vhodný především pro černobílý tisk. Je bez lesku, proto se hodí zejména na tiskoviny s větším množstvím textu, při výrobě knih, sešitů, brožur, ale také např. dopisních papírů. Standardně potiskujeme bezdřevý ofsetový papír v gramáži 80 g/m2.

Křídový papír Oboustranně natíraný bezdřevý papír určený především na potisk reklamních tiskovin (letáků, prospektů, katalogů apod.), obrazových publikací, časopisů a jiných tiskovin vyžadujících kvalitní tisk. Je charakteristický svým hladkým povrchem, dodává se v provedení matném a lesklém. Standardně potiskujeme křídové papíry v gramážích 115, 130, 150, 170, 200, 250 a 300 g/m2.

Pohlednicový karton Jednostranně natíraný karton – líc lesklý (viz křídový), rub bez lesku (viz bezdřevý ofsetový). Vhodný pro tisk pohlednic, pozvánek, fotografií apod. Potiskujeme v gramážích 300 nebo 350 g/m2.

Samolepka papírová Samolepicí papír ve formátu A3 v lesklém a matném provedení. K dispozici jsou také archy A4 předseknutých matných papírových kruhových samolepek průměru 60, 40, 25 mm.

Samolepka plastová Plastová matně lesklá samolepka formátu A3.