Grafický Design

na míru Vašim potřebám

Naše služby

Grafické návrhy a realizace

Všechny grafické návrhy, které pro své klienty připravujeme dokážeme i realizovat. Buď ve vlastní tiskárně nebo v kooperaci s ověřenými provozy, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Samozřejmě, že usilujeme o to, aby se k nám klienti vraceli spokojeni s přístupem, kvalitou, cenou i rychlostí.

interier-design2.jpg

Poradenství 

Klienti převážně nejsou odborníky v oblasti grafického designu, polygrafie, signmakingu, fotografie nebo obecně reklamy. Proto vždy rádi pomůžeme s výběrem vhodné technologie a poradíme se specifikací zakázky. Pozorně nasloucháme názorům, představám a cílům, které naši klienti sledují, abychom co nejpřesněji splnili jejich představy. 

Produkty

Nejčastěji připravujeme pro naše zákazníky katalogy, prospekty, výroční zprávy nebo firemní časopisy. Samozřejmostí jsou vizitky, novoročenky, pozvánky, kalendáře nebo plakáty. Připravujeme bannery i grafiku pro on line publikování. Velmi rádi pracujeme na grafickém řešní knih, kronik a magazínů. Máme bohaté zkušenosti s tvorbou firemních značek a manuálů firmního stylu.